Cała GAMA możliwości

Od 20 marca informacje o tym, co dzieje się w Gliwicach dostępne są w jednym miejscu – Gliwickiej Aplikacji Miejskich Aktywności, którą każdy może za darmo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie. W skrócie – to kompleksowy, aktualny informator o ofercie wydarzeń organizowanych w naszym mieście. [GAMA] daje jednak więcej możliwości!

Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności to nowoczesne narzędzie, które pobrać można z popularnych sklepów: Google Play oraz App Store. Użytkownicy z pewnością docenią ją za czytelność i intuicyjność obsługi. Osoby, które nie korzystają z telefonów, mogą wybrać wersję gama.gliwice.eu. [GAMA] przystosowana jest do potrzeb użytkowników ze szczególnymi potrzebami, co oznacza, że posiada takie funkcje jak kontrast i zmiana rozmiaru czcionki oraz inne udogodnienia oferowane przez systemy zainstalowane standardowo w urządzeniach mobilnych.

WYDARZENIA | BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Co, gdzie, kiedy? Zapowiedzi koncertów, spektakli, warsztatów, seansów filmowych – dla dzieci i dorosłych – dostępne są w kalendarzu, który wyświetla się jako pierwszy po uruchomieniu aplikacji. Możemy sprawdzić, co dzieje się w Gliwicach danego dnia lub przeszukać wszystkie dostępne wydarzenia, używając do tego filtrów, takich jak: koncert, wystawa, sport, warsztaty i wiele innych. Interesującą nas pozycję możemy dodać do ulubionych lub bezpośrednio do terminarza w swoim telefonie. W wersji www z wybranych przez nas wydarzeń możemy wygenerować wydruk lub plik PDF, tworząc spersonalizowany informator.

[GAMA] to także narzędzie dla organizatorów imprez, którzy dzięki formularzowi „Zgłoś wydarzenie”, mogą przesyłać swoje propozycje, które po zatwierdzeniu (i ewentualnej korekcie administratorów aplikacji), będą wyświetlać się w kalendarzu. Dzięki temu wspólnie stworzymy ogólnomiejski informator.

MIEJSCA

Do – wciąż rozbudowywanej – bazy miejsc trafiły m.in. muzea, kina, biblioteki, parki, lokale gastronomiczne, hotele. To cenna wiedza nie tylko dla mieszkańców, ale też turystów odwiedzających miasto. Dzięki mapie i funkcji lokalizacji GPS – bez problemu namierzymy interesujące nas punkt i wyznaczymy trasę, jak do niego dotrzeć. Z aplikacją [GAMA] być może odkryjesz swoje miasto na nowo. Ciekawą funkcją jest fotoretrospekcja – dzięki, której porównamy, jak dane miejsce wyglądało kiedyś, a jak dziś.

BĄDŹ W APLIKACJI [GAMA] I POKAŻ SIĘ Z NAJLEPSZEJ STRONY

Gliwicka aplikacja to narzędzie służące promocji wydarzeń i miejsc. Zanim została oddana w ręce użytkowników, była konsultowana z licznymi środowiskami, m.in. organizatorami imprez, stowarzyszeniami, miejskimi jednostkami.

– W naszym mieście nic nie dzieje się bez Was. Żeby Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności żyła, żeby była interesująca dla odbiorców, my – organizatorzy imprez, właściciele restauracji, kawiarni, galerii – musimy ją wypełniać treścią i wspólnie promować. Zachęcam więc do zgłaszania wydarzeń i miejsc. Wyobrażam sobie sytuację, że osoba, która przyjeżdża jako gość do naszego miasta, uruchamia aplikację i stojąc na Rynku – np. szuka lokalu na obiad. Wykorzystajcie okazję do promocji i zaprezentujcie się w aplikacji! – mówi Paweł Ciepliński, dyrektor Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, operatora aplikacji.

Żeby do aplikacji zgłosić swój lokal, na początek należy skontaktować się z nami pod adresem kontakt@ckvictoria.pl, w odpowiedzi przesłany zostanie link do formularza zgłoszeniowego. Nowe miejsca będą na bieżąco zasilać bazę aplikacji.

NIEBAWEM JESZCZE WIĘCEJ FUNKCJI

W przyszłości [GAMA] zyska nowe funkcje, jak spacer z audioprzewodnikiem oraz możliwość organizacji gier terenowych i konkursów opartych na aktywności użytkowników.

[GAMA] DA SIĘ POZNAĆ

Pierwszy dzień wiosny w tym roku będzie należał do nowej aplikacji. Ruszamy w teren, żeby zaprezentować ją mieszkańcom. Spotkacie nas o godzinie 9 – pod Urzędem Miejskim, o 12 – na Rynku i o 15 na terenie Centrum Przesiadkowego. Zainstaluj nową aplikację na swój telefon i przyjdź w jeden z tych punktów, a dostaniesz od nas miły upominek. Jeżeli będzie taka potrzeba – pomożemy ściągnąć gliwicką aplikację i wyjaśnimy wszystkie jej funkcję. Na miejscu spotkacie też pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej. Szykujemy dla Was niespodzianki!

POBIERZ Z GOOGLE PLAY (link)

POBIERZ Z APP STORE (link)

Operatorem aplikacji [GAMA] jest Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. Realizacja zadania została sfinansowana ze środków Miasta Gliwice.
Skip to content